Osvětlení skladových uliček - bez problému

Díky svítidlu WSH a speciálním optikám je možné osvětlit skladové uličky s menším počtem svítidel Váš text začíná právě zde. 

LED svítidlo WHS je speciálně navrženo pro osvětlení skladů a skladových uliček. Obdélníkový tvar světelného toku dokáže uspořit 50% v porovnání se standardními svítidly, které ztratí spoustu světla nevhodnou optikou. Speciálně vyvinutá optika dosahuje perfektní světelné přímky a poskytuje skvělý vizuální komfort s nízkým oslněním.

Díky svítidlům WSH je možné použít menší počet svítidel pro dosažení požadované úrovně osvětlení. Tím je dosaženo menších vstupních nákladů, ale samozřejmě i provozních nákladů. 

Svítidlo je zároveň velmi cenově dostupné.

Zajímá Vás toto svítidlo nebo máte konkrétní projekt?

Napište nám a my se s Vámi spojíme. 


LED panely s UVC

Germicidní svítidla s integrovanými zdroji UV-C záření pro dezinfekci Vašich prostor od škodlivých bakterií a virů.

Jedná se o speciální typy svítidel, které umožňují čištění vzduchu od různých virů a bakterií. Díky ultrafialovému záření ve spektru UVC narušuje buněčnou strukturu DNA baktérií, virů a plísní a tím zamezuje jejich množení.

Díky integrovanému ventilátoru dokáže zajistit cirkulaci a dezinfekci vzduchu v místnostech. 

Dezinfekce UVC zajišťuje sterilní čistotu, je založena na čistě fyzikálním procesu, bez chemikálií, toxických látek nebo rizika vzniku rezistence, nabízí mnoho možných použití jako například:

  • kanceláře, školy, čekárny
  • průmysl- ventilační technologie a klimatizace
  • laboratorní a nemocniční prostory
  • auta nebo autobusy, prostory s častým výskytem veřejnosti

HOH-series

Vysoce výkonné a spolehlivé LED průmyslové svítidlo s účinností 140lm/W jako přímá náhrada za stávající svítidla se sodíkovou výbojkou 250W, 400W, 600W, 800W a 1000W.

Unikátní design korpusu svítidla znemožňující ulpívání prachu pro zajištění lepšího odvodu tepla a tím i delší životnosti svítidla. Ideální pro instalaci do prašných provozů jako slévárny, papírenský průmysl apod.

Svítidlo vyrobeno z tlakově litého hliníku opatřeného práškovou barvou. Optická část je tvořena UV odolnou polykarbonátovou čočkou s 3 dostupnými optikami. Dostupné LED s účinností 140lm/W v barevném podání 3000K, 4000K a 5000K, Ra70 nebo na vyžádání Ra80.

Svítidlo dostupné v příkonech 100W, 120W, 150W, 200W, 240W a 300W. Svítidlo má krytí IP65 a IK09.

Svítidlo je možné doplnit integrovaným pohybovým senzorem, Zigbee modulem pro začlenění do bezdrátového systému řízení nebo modulem s integrovanou nouzovou baterií. Záruka 5 roků.

Varianty modelové řady:

- Varianta A - účinnost 140lm/W, záruka 5 roků

- Varianta PX - účinnost 150lm/W, záruka 10 roků, nebo pro prostředí do 65°C, záruka 5 roků

- Varianta H - účinnost svítidla 190lm/W, záruka 5 roků


LED nouzové osvětlení - nově v nabídce

LED nouzové osvětlení - nově v nabídce


Přečtěte si jako první, co je nového