cs

HEL-series

Dostupné a ekonomické LED průmyslové svítidlo pro široké uplatnění ve většině projektů osvětlení s vysokou účinností až 190lm/W a krytím IP65, odolností IK10.

Svítidlo vyrobeno z tlakově litého hliníku opatřeného práškovou barvou v černém provedení. Optická část je tvořena UV odolnou polykarbonátovou čočkou s optikami D60, D90 a D110. Dostupné LED čipy Philips LumiLeds 2835 s účinností 190lm/W nebo 3030 s účinností 145lm/W.

Svítidlo dostupné v příkonech 100W, 150W a 200W.

LED čipy PHILIPS Lumileds jsou dostupné v barevném podání 3000K, 4000K, 5000K a 5700K. Standardně osazeno nestmívatelnými předřadníky. Možno dodat v provedení se stmívatelnými o programovatelnými předřadníky 1-10V, DALI na vyžádání.

Možnost doplnit o konektor a doplňkový senzor pohybu, jasoměr včetně bezdrátového řízení a regulace svítidel.

Záruka 5 roků.  

Využijte své svítidlo naplno

Senzor umožňuje snížit příkon svítidla pokud v prostoru není žádná osoba (pohybový senzor) nebo upravit hladinu osvětlení dle množství venkovního světla, které vstupuje světlíky či okny (jasoměr), popřípadě může být kombinací obojího.

V případě většího množství svítidel je možno svítidla ovládat bezdrátově a vytvářet například skupiny svítidel, které se mají při pohybu osoby rozsvítit apod. Ovládání možné z telefonu, tabletu, PC, místního ovladače.

Zajímá Vás toto řešení. Prozkoumejte další možnosti řízení svítidel a snížení Vaší spotřeby.