en

Udržitelnost

Velice dbáme nejenom na kvalitu našich nabízených produktů. Naše produkty jsou osazeny značkovými komponenty zajišťujícími dlouhodobý provoz a spolehlivost.

Důležitým aspektem našich řešení je ekologické hledisko a udržitelnost jednotlivých produktů z hlediska jejich výroby, použití a provozu, ale taktéž z hlediska životního cyklu. Například naše solární svítidla se mohou pyšnit certifikátem o nízké uhlíkové stopě v rámci celého výrobního procesu. 

Naše produkty jsou navrženy tak, aby co nejméně zatěžovaly naše životní prostředí ať už se jedná o použité materiály, proces výroby, účinnost svítidel, ale taktéž i jejich prodloužení životního cyklu.

LifeTime Warranty

Přestavte si, že Vaše veřejné osvětlení je v provozu již nějaký čas a potřebuje obnovu? Jak budete v tomto případě postupovat? Budete požadovat nová svítidla?

Naše svítidla veřejného osvětlení řady ECO PRO series, J- series, F-series, SC-series, VC-series, LC-series a UC-series jsou připravena pro následná vylepšení bez nutnosti výměny celých svítidel. Za zlomek ceny tak můžete prodloužit životnost Vaší světelné soustavy klidně o dalších 20 let.

LED svítidla pro ostatní oblasti osvětlení budou následovat.

Zajímá Vás řešení udržitelnosti Vašich nových svítidel?