en

Probíhající akce

CENA SET CHODNÍK 

SET obsahuje unikátní solární panel 140Wp, programovatelné LED svítidlo 30W, 3600lm, pohybové čidlo, baterii 460Wh, dopravu v rámci ČR a záruku 36 měsíců.

SLEVA 10%

31.495,- Kč bez DPH/ks

(Původní cena 34.995,- Kč bez DPH/ks)

Možno objednat sloup 6m za cenu 3.150,- Kč bez DPH/ks

Platí do 30.11.2020.

LED solární osvětlení SOLAR X TUBE je nyní ještě dostupnější

Potřebujete osvětlit místo, kde není přivedena elektrická energie. Hledáte řešení, které bude spolehlivé a funkční i v období s nízkou intenzitou slunečního osvětlení?

LED solární osvětlení SOLAR X TUBE je vhodnou volbou pro osvětlení komunikací v rezidenčních zónách, pro osvětlení zastávak, dětských hřišť, příjezdových komunikací, ale taktéž je možné ho použít pro osvětlení hřbitova.

Unikátní konstrukce svítidla ALL-IN-ONE včetně integrovaného pohybového senzoru je plně programovatelné v rámci požadavků zákazníků. Díky bezdrátovému programátoru je možné taktéž provádět úpravy dle vlastních požadavků.

Použitá baterie je dostupné v kapacitách od 230Wh až po 1100Wh s technologií LiFePO4.

Jedinečné řešení solárního panelu zajišťuje, že na něm neulpívají nečistoty nebo sníh a je funkční i v zimních měsících.

Jednoduchá instalace na standardní sloup veřejného osvětlení zabere přibližně 1 hodinu a není potřeba dodatečných výkopů na umístění bateriového boxu.