en

SLIDE-series

SLIDE -series do 3F lišty

Vysoce výkonné,spolehlivé a designové LED svítidlo do lišty s možností spojení do nekonečných řad, zcela odlišné od standardních lištových systémů. Série SLIDE je možné instalovat do standardních evropských 3-okruhových lišt, kde si zákazník může vybrat od různých dodavatelů. SLIDE systém je flexibilní díky využití univerzálních lišt, může do něj být jednoduše integrováno další osvětlení, nouzové osvětlení, lištové kamery apod. Dostupné optiky 30°, 60°,90°, 45°×90°, dvojitě asymetrická 25°, asymetrická 20°. Optická část je tvořena odolnou polykarbonátovou čočkou. Dostupné LED čipy v barevném podání 3000K, 4000K a 5000K s Ra>80. Svítidlo dostupné možno doplnit stmívatelnými předřadníky DALI, nebo bezdrátovým řízením pro ovládání intenzity nebo barevného podání (CCT 3000-6000K).

Standardní provedení svítidla: bílá, černá.

Unikátní design

LED svítidlo SLIDE series je kompatibilní s většinou evropských 3-fázový lišt. Nastavení napájení příslušné fáze je možné na adaptéru nastavením otočného kolečka. 

Čočka nebo reflektor

Pro různé projekty jsou dostupné 2 varianty optických možností - optická čočka nebo reflektor.

Optiky pro různé projekty

LED lištové svítidlo SLIDE-series disponuje řadou optických možností, které je možné uplatnit v řadě projektů. K dispozici je varianta s polykarbonátovými optikami nebo s reflektorovou optikou pro užší a výkonnější varianty.