en

ECO PRO - series

LED svítidlo veřejného osvětlení s vynikajícími optikami a programovatelnými předřadníky včetně možnosti implementace do systémů SmartCity.

Vysoce výkonné a spolehlivé LED svítidlo veřejného osvětlení jako přímá náhrada za stávající svítidla se sodíkovou výbojkou.

Svítidlo je vyrobeno z tlakově lité hliníkové slitiny. Bezúdržbový design a beznářaďový přístup do svítidla včetně oddělené optická a napájecí části. Povrchová úprava práškovou barvou RAL7022.

Svítidlo osazeno LED čipy CREE XPG3 dostupných v barevném podání 2200K, 2700K, 3000K, 4000K, 5000K a 6000K s indexem podání barev Ra70 nebo Ra80. Optická část je tvořena UV odolnou polykarbonátovou čočkou s 16 základními optikami. Optická část krytá tvrzeným sklem.

Svítidlo osazeno značkovými předřadníky s možností programování funkcí CLO, stmívání během noci, MainsDimm apod. Integrovaná přepěťová ochrana 10kV a možnost aktivace teplotní ochrany LED modulu NTC.

Řada ECO PRO dostupné v příkonech od 10W do 240W. Svítidlo má krytí IP66 a IK09. Svítidlo je možné doplnit konektory ZHAGA nebo NEMA pro integraci do systémů řízení SmartCity. Standardní záruka 5 roků s možností prodloužení na 10 roků.

Kvalitní zpracování

LED veřejné osvětlení ECO PRO series - kvalitně zpracované, spolehlivé a úsporné osvětlení se značkovými komponenty a zárukou až 10 roků.

Popis

A Tělo svítidlo vyrobeno s vysoce odolného hliníkového odlitku s polyesterovou práškovou barvou RAL7022 splňující test ISO9227 odolnosti proti slané vodě v délce 1.000hod. Ostatní barvy na dotaz.

Rovné tvrzené sklo s vysokou propustností a k zajištění odolnosti proti vandalům. Sklo je připevněno k tělu svítidla ocelovými sponami pro jednoduchou výměnu.

Konzole vyrobená z hliníkového odlitku, standardně pro instalaci ze strany na Ø48mm. Univerzální konzole pro vertikální/horizontální instalaci na Ø48, Ø60 a Ø76mm za příplatek.

Nerezová podpěra pro zabezpečení krytu zajistí bezpečný přístup k LED modulům a předřadníku zespod.

Uzavírací klips z hliníkového odlitku pro beznářaďový vstup do svítidla.

Systém QUICK pro rychlou a bezproblémovou výměnu předřadníku. Integrovaná teplotní ochrana. Předřadník začne snižovat světelný tok pokud LED čipy dosáhnou kritické teploty. Na přání zákazníka může být dodatečně instalován senzor na PCB. Přepěťová ochrana 10KV a 20kV na přání.

Silikonové těsnění a zabudované ventily zajišťující krytí IP66 pro celé svítidlo.

Připojení kabelu pomocí M2O kabelové průchodky.

NEMA nebo ZHAGA konektor jako příslušenství 

Základem je správná optika

LED svítidla ECO PRO mají k dispozici základních 16 optik, které lze nadále rozšiřovat, aby co nejlépe odpovídal Vašemu projektu. Díky optikám ECO PRO LENS lze docílit při nízkém příkonu velkých roztečích mezi sloupy a tím splnit příslušné normy u stávajících světelných soustav nebo použit menší počet svítidel v rámci nových projektů a tím snížit vstupní investici i následné provozní náklady.

Nadstandardní životnost

LED svítidla ECO PRO series jsou od základu navržena pro dlouhodobý bezproblémový provoz. použité LED čipy CREE mají úbytek 10% svítivosti oproti původnímu světelnému toku po 118.000 hodinách, tj. při průměrných 12 hodinách svícení každou noc téměř 27 roků. 

Univerzální pro všechny projekty

Sloup nebo výložník

LED svítidla ECO PRO je možné instalovat jak na výložník nebo přímo na sloup. Svítidlo je možné nastavit v rozmezí ±15˚.

Instalace

LED svítidla ECO PRO je možné instalovat na téměř všechny typy sloupů a výložníků. 

Smart City Ready

LED svítidla ECO PRO series jsou připravena pro aplikace Smart City. Svítidla mohou být osazena konektory ZHAGA  nebo NEMA a začleněna do systému vzdálené správy VO. Zajímá Vás možnost vzdálené kontroly svítidel, poznejte náš systém SmartDIMM.

Vždy o krok dopředu

Máte speciální požadavky na Vaše osvětlení, například jinou barvu svítidla, nebo osazení svítidla bezpečnostní kamerou či pohybovým senzorem. Kontaktujte nás, připravíme pro Vás požadované řešení.