cs

STARLite-series

LED svítidlo STARLite je určeno pro projekty s požadavkem na nízké oslnění a omezeným rozpočtem. Díky optice UGR<19 a vysoké účinnosti 155LM/W je STARLite vhodný pro většinu projektů s požadavkem na vizuální komfort. Pro optimalizaci nákladů je předřadník integrován přímo do těla svítidla. Díky velkému chladiči o průměru 362mm je zajištěn dobrý odvod tepla a dlouhá životnost. Kompaktní design s hmotností 2,7kg, jednoduchá instalace / údržby pro elektrikáře.

Mikrovlnný senzor je možné instalovat otočení během vteřiny.

  • Optika UGR<19 šetrná k očím vytváří skvělé pracovní prostředí
  • Otočný mikrovlnný pohybový senzor, instalace ve vteřině
  • vysoká účinnost až 155LM/W 
  • 362mm & 2.7kg, velký rozměr chladiče, kompaktní váha
  • jednoduchá instalace pro elektrikáře
  • 5 let záruka
  • IP65 IK08


Použití: Pro vnitřní i venkovní projekty s vysokou instalační výškou a požadavkem na vysoký vizuální komfort a nízké oslnění jako např. supermarkety, tělocvičny, sklady, výrobní prostory, knihovny apod.

Jednodušše chytré

LED průmyslové svítidlo STARLite již v základním provedení konektor pro připojení mikrovlnného senzoru. Ten je možné doplnit kdykoli, když budete požadovat ještě vyšší úsporu elektrické energie. 

Mikrovlnný senzor je možno prostřednictvím dálkového ovladače nastavit tak, aby při vstupu osoby do detekčního pole rozsvítil světlo na 100% výkonu a po nastavené době buďto úplně vypnul nebo snížil příkon svítidla například na 50%.

Vysoká účinnost, nízké oslnění

LED průmyslové svítidlo STARLite dosahuje účinnosti až 155lm/W. Díky velké světelné ploše, speciálnímu rozmístění LED čipů a skvělé optice je zároveň dosaženo nízkého indexu oslnění UGR. Dbejte na vizuální komfort Vašich zaměstnanců.